Suzuki Bandit 1200
Műszaki adatok, árak és vélemények.

Kulcs Specifikáció Suzuki Bandit 1200 2006
Motor és Meghajtás
| Max. Teljesítmény | 100 HP |
|---|---|
| Véghajtás | Lánc |
| Hengerek száma | 4 |
| Ütemek száma | 4 ütemű |
| Hűtés | Olaj-levegő |
| Lökettérfogat | 1157 ccm |
Adatok és Méretek
| Tengelytáv | 1430 mm |
|---|---|
| Ülésmagasság -tól | 785 mm |
| Száraz tömeg | 212 kg |
| Üzemanyagtartály kapacitása | 15 l |
| Jogosítvány típusok | A |
Ár Suzuki Bandit 1200
Modellév
Jelenlegi átlagos piaci árak
Suzuki Bandit 1200 Előzmények
Suzuki Bandit 1200 2005

98 HP
1157 ccm
214 kg
833 619,00 Ftátlagos piaci ár
GYIK Suzuki Bandit 1200
- Mennyi a Suzuki Bandit 1200 aktuális piaci ára?
- Egy 2007-es Suzuki Bandit 1200, amely átlagosan 41 450 kilométert futott, jelenleg átlagosan 1 458 320 HUF-ért kapható.
- Melyik a jobb? Egy Suzuki Bandit 1200 vagy egy {AlternativeBrandModel}?
- A két motort itt tudod összehasonlítani. A motorok előnyeit és hátrányait itt találod.
- Hogy néz ki a Suzuki Bandit 1200 modell hozzáférhetősége?
- A Naked bike-típusú motorokhoz mérten a Suzuki Bandit 1200 modell elérhetősége átlagos. Átlagos mennyiségű Suzuki Bandit 1200 motor található a használtmotor piacon.
- Mennyire stabil egy használt Suzuki Bandit 1200 ára? Hogy alakul a motor ára?
- Ha példaként vesszük a 2007-es gyártási évét, akkor a Suzuki Bandit 1200 árstabilitása a Naked bike-típusú más motorokhoz viszonyítva nagyon jó volt. Az árak alakulása az első évben +48%, a második évben -1% és a harmadik évben pedig -4% volt.
- Mennyire közkedvelt a Suzuki Bandit 1200?
- Nagyon erős a kereslet a piacon a Suzuki Bandit 1200 iránt.
- Milyen forrásból származik az oldal tartalma?
- Az adatok az '1000PS' online motorkerékpár magazintól származnak. Az '1000PS'-t 2001-ben alapították. A cég Ausztriában található. A tartalom nagy részét német nyelven publikálják, azonban a csapat a YouTube-on angol nyelvű motorkerékpár tesztvideókat is bemutat. Itt találod meg az '1000PS'-t Instagram-on.
TOP összehasonlítások
Suzuki Bandit 1200 Képek
Forrás: 1000PS
További képek megjelenítése





























